O nás

Naším společným cílem je prohloubit povědomí o jednoduchosti dosažení kvalitního spaní. Nikoho nepřemlouváme, ani nenutíme, aby lépe spal. Toto rozhodnutí je na každém jednotlivci. Pokud však chcete dobře spát a těžit z kvalitního spaní po celý den, po celý život, tak Vás tu rádi vidíme. O spánku vám povíme úplně vše a naučíme Vás lépe spát.

Kdo jsme

Jarda Pajskr profilové foto

Jaroslav Pajskr

Spoluzakladatel, obsahový dohled, marketing

E-mail: jarda@chytryspanek.cz

Věřím, že spánek je ta nejlepší věc na světě. Je zadarmo, je jednoduché ho provozovat a přesto si ho kazíme, jak jen můžeme. Z klasického gaučového povaleče, kterého přestal bavit spánek na gauči, jsem se rozhodl hledat možnosti kvalitnějšího spánku. Jak spát lépe a efektivně? Věnuji se obsahové strategii Remspánku, takže pokud najdete chybu v textu jsem za to zodpovědný. Články od Jardy.

Kromě ChytréhoSpánku mě můžete najít na Pajskr.czWhiskyarum.cz, LinkedIn nebo Twitteru.

Zdeněk Matuška foto

Zdeněk Matuška

Spoluzakladatel a šéfredaktor

E-mail: zdenek@chytryspanek.cz

Jsem milovník spánku, který rád zkouším nové doplňky stravy na podporu kvalitnějšího spánku. Jsem ohromený tím, jak dokáží některé potravinové doplňky ovlivnit spánek a kvalitu života celkově. Věnuji se převážně kvalitě článků, testování produktů, obsahovému marketingu a linkbuilding nejen u projektu RemSpánek. Články, které napsal Zdeněk.

Mimo ChytréhoSpánku mě můžete najít na ZdenekMatuska.cz nebo LinkedinPinterest a Twitter.

Alzbeta Komrsková Chs

Bc. Alžběta Komrsková

Redaktroka a specialistka na spánek

E-mail: alzbeta@chytryspanek.cz

Alžběta má ohromný dar. Umí převést složité vědecké články a studie do řeči obyčejných smrtelníků. Díky tomu dokáže pro RemSpánek napsat spoustu užitečného a velmi kvalitního obsahu. Jako milovnice spánku si před spaním ráda přečte dobrou knížku nebo nějakou přeloží či rovnou napíše – na kontě má zatím dvě knihy u nakladatelství Fragment). Kromě knih píše také recenze a články nejen o spánku. Vystudovala Masarykovu univerzitu, obor anglicky jazyk a literatura. Volný čas tráví jako licencovaná lektorka jógy. Články od Alžběty.

Mimo ChytréhoSpánku mě můžete najít na Instagramu a Behance.

Sebastian Okruhlica

Sebastián Okhrulica

Redaktor a specialista na spánek

Celý život se řídím heslem, že když si s něčím nevím rady, prostě se na to vyspím. Pořádný spánek totiž dokáže zázraky. Jeho role se ale často podceňuje a spousta lidí si vůbec neuvědomuje, jak může kvalita spánku ovlivnit i celkovou kvalitu života. Právě proto považuji práci na projektu Rem Spánek za velmi užitečnou a také nesmírně zábavnou. Věnuji se tvrobě videí, takže všem doporučuji navštívit náš YouTube kanál!

Mimo ChytréhoSpánku mě můžete najít na LinkedIn a Instagramu.

Proč to děláme?

Protože nás zajímá spánek. Každý den procházíme vědecké studie, nová zjištění, ale třeba také marketingové letáky potravinových doplňků. Za naší snahou stojí zejména zvědavost, zda jsou uvedené informace pravdivé, nebo jednoduše proveditelné. 

Dnes je možné zakoupit produkty, které slibují lepší spánek, lepší vitalitu, podporu metabolismu nebo zlepšení kvality života. Rádi tyto produkty zkoumáme a testujeme, zda skutečně fungují, nebo jestli jde o pouhé marketingové triky a podvody na spotřebitelích.

Naproti tomu je spousta vědeckých studií, které zkoumají různé látky, návyky, potraviny, potravinové produkty a jejich dopad na lidské zdraví nebo spánek. Tyto studie jsou mnohdy skryté na stránkách univerzit a podobně. Přitom je v nich mnoho užitečných zjištění. Naším cílem je zkoumat vědecké studie, které se zabývají spánkem. 

Všechny zjištěné informace předáváme v čtivé a přehledné formě našim čtenářům, abychom Vám vysvětlili, jak lépe spát a proč vůbec spánku věnovat tolik pozornosti.

Kde získáváme a ověřujeme informace?

Informace získáváme z mnoha zdrojů. Více o našich ověřených zdrojích. Na konkrétní témata procházíme několik zdrojů dohromady. Jedním z důvodů je ověření správnosti informací, protože nám jde zejména o důvěryhodný obsah. Druhým důvodem je to, že na internetu se vyskytuje řada polopravdivých informací. Ty nám sice neublíží, ale s jejich zaváděním do života bychom zbytečně přicházeli o čas. Pokud o něčem napíšeme, tak si chceme být jistí tím, že má smysl se tomu v běžném životě věnovat. Protože to funguje.

Jak vyděláváme?

Vyděláváme na affiliate spolupráci (provizní spolupráci) se službami, obchody, distributory a výrobci produktů. Pokud se přes nějaký produkt prokliknete do obchodu a tam nakoupíte, my z toho dostaneme provizi. Provizi dostáváme až v případě, že opravdu nakoupíte.

To neznamená, že bychom vám doporučovali každý nesmysl, jen kvůli provizi. To ne! Doporučené produkty prochází naším parametrickým nebo osobním testováním. A to kvůli tomu, abychom si byli jistí, že vám je můžeme doporučit.

Díky tomu zde na vás nebliká mnoho vyskakovacích oken, reklamních bannerů a jiných odpuzovačů, které ztěžují čtení obsahu. Tak to zůstane i nadále. Chceme být čistý magazín bez reklamních bannerů.

Jak nás můžete kontaktovat?

Kontaktovat nás můžete na email affil@chytryspanek.cz