Recenze – dioptrické brýle Lentiamo proti modrému světlu

Recenze

Hledáte dioptrické brýle, které plní nejen svou funkci, ale nabídnou i něco víc? Nebo trávíte příliš mnoho času u počítače a bolí Vás z něj oči?

Pak je tato recenze přímo pro Vás.

Osobni Zkusenost Bryle Lentiamio

Představení e-shopu

Své nové brýle jsem vybrala na eshopu Lentiamo.cz 

Společnost je na trhu od roku 2008, tehdy pod e-shopem Vašečočky.cz, od roku 2020 již pod názvem Lentiamo.cz

Kromě online obchodu má společnost také kamenné prodejny v Brně a Praze.

Na e-shopu Lentiamo naleznete nejen široký sortiment dioptrických a slunečních brýlí, ale také kontaktní čočky a veškeré příslušenství.

Lentiamo Obchod

Dioptrické brýle proti modrému světlu

Jsem nositelkou převážně kontaktních čoček, ale jelikož mám oči často namáhané a unavené z práce na počítači, rozhodla jsem se pro vyzkoušení dioptrických brýlí proti modrému světlu. 

Brýle proti modrému světlu blokují tu část světla, kterou jsme obklopeni více, než je zdrávo a která má vliv nejen na kvalitu našeho spánku. 

Převážně jde o světlo, které produkují obrazovky našich telefonů, notebooků, televizí a tabletů.

Vystavováním se modrému světlu ve večerních hodinách potlačujeme v mozku produkci melatoninu.

Vybert Bryli Lentiami

Výběr brýlí

Mým cílem bylo vybrat brýle, které budou dioptrické a zároveň proti modrému světlu, abych otestovala jejich funkčnost a odstranila své problémy.

Brýle jsem si vždy vybírala fyzicky v kamenné prodejně. Zkušenost s výběrem brýlí přes online obchod jsem tedy do teď neměla žádnou. 

Musím říct, že jsem mile překvapená, jak je výběr opravdu jednoduchý. Především díky možnosti si brýle vyzkoušet virtuálně pomocí mobilu, tabletu nebo webkamery na svém počítači. 

V sekci brýlí proti modrému světlu je velmi hezký výběr všech druhů obrouček, můj výběr padnul na brýle Lentiamo – ANNA DEEP BLACK.

Obsah balení 

Brýle přišly skvěle zabalené v krabičce s logem firmy. Kromě samotných brýlí je součástí balení také velmi hezké a praktické pouzdro na magnet a čistící hadřík. Moc se mi líbí celkové zpracování, které na mě působí jednoduše, ale přitom luxusně.

Osobní zkušenosti s brýlemi od Lentiamo

Zpracování brýlí na mě už na první pohled působilo velmi kvalitně. Brýle jsou z pevného plastu. Při virtuálním zkoušení brýlí jsem měla obavy, jestli budou v realitě vypadat stejně a budou mi i hezky sedět. Upřímně můžu říct, že brýle vypadají na živo ještě mnohem líp, sedí skvěle a jsou velmi lehké. Čočky těchto brýlí zvyšují zrakový komfort a stínění digitálních obrazovek.

Jsou také antireflexní a mají hydrofobní a antistatickou úpravu, která chrání brýle před otisky prstů, vodou, prachem a nečistotami. Díky těmto brýlím snížíte únavu, pálení oči a tím způsobující bolesti hlavy. Brýle jsou na pohled velmi hezké, pevné ale přitom téměř nic neváží. Nákup těchto brýlí určitě doporučuji.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *